Фотография 1

softsvit - Медок, 1С (Тернопіль)

Windows

win

 

win

Windows 10 Professional 32-bit/64-bit

Операційна система Windows 10 Professional 32-bit/64-bit All Lng PK Lic Online DwnLd NR (FQC-09131). Повна електронна ліцензія ESD на одного користувача. Мова системи — багатомовна.

 • Windows 10 – це універсальна операційна система, яка працює на самих різних пристроях: ПК, планшет, телефон, ігрова консоль. У новій операційній системі меню «Пуск» повернулося у розширеному вигляді, крім того, спрощений доступ до ваших закріплених додатків та обраному.

Детальніше…

win

Windows 10 Home 32-bit/64-bit

Операційна система Windows 10 Home 32-bit/64-bit All Lng PK Lic Online DwnLd NR (KW9-00265). Повна електронна ліцензія ESD на одного користувача. Мова системи — багатомовна.

 • Microsoft Windows 10 — нова операційна система для широкого набору пристроїв: персональних комп’ютерів, серверів, телевізорів, планшетів та смартфонів. Перевагою даної ОС є те, що користувачі ліцензійних Windows 7, 8 й 8.1 можуть безкоштовно оновити систему до Windows 10 протягом першого року після її виходу.

Детальніше…

win

Windows 8.1

Зовнішньо приваблива, швидкісна система із гнучкими можливостями настроювання

 • Швидкий запуск
 • Налаштуйте свій початковий екран за допомогою динамічних плиток
 • Переглядайте сторінки швидше за допомогою Internet Explorer®
 • Надання безпеки завдяки використанню Захисника Windows
 • Отримуйте чудові програми в Магазині Windows
 • А також вбудовані програми роботи з поштою, фотографіями, інтернет-сховище OneDrive® та багато іншого

Детальніше…
win2

Windows 8.1 Pro

Готова до використання в бізнесі

 • Всі функції Windows 8, а також:
 • Шифрування даних за допомогою BitLocker®
 • Віддалений доступ до ПК за допомогою віддаленого робочого столу
 • Підключення до корпоративної мережі за допомогою приєднання до домену

Детальніше…
w7 home

Windows 7 Home Basic Russian

Windows 7 Home базова забезпечує більш швидкий і легкий доступ до програм та документів, що використовуються найбільш часто. Тепер час, який ви витрачали на пошук, можна використовувати для виконання необхідних завдань.
Детальніше…

 

 

 

 

win7 home pr

Windows 7 Home Premium Russian

Microsoft Windows 7 Home Premium – це оптимальна операційна система для створення у вас вдома повноцінного мультимедіа-комплексу. Windows 7 Home Premium – більше можливостей для розваг.
Детальніше…

 

 

 

 

win 7 prof

Windows 7 Professional Russian

Windows 7 Professional – дозволяє усунути перешкоди на шляху до успіху. Він забезпечує запуск багатьох програм для Windows XP в режимі Windows XP і швидко відновлює дані за допомогою автоматичної архівації в домашній або корпоративній мережі. Крім цього, можна більш легко і безпечно підключатися до корпоративних мереж завдяки функції приєднання до домену. Даний продукт включає в себе як 32-розрядні і 64-розрядні версії.
Детальніше…

 

 

win7 ult

Windows 7 Ultimate Russian

indows 7 Ultimate – це найбільш універсальний і продуктивний випуск Windows 7. Він поєднує в собі виняткову простоту з розважальними функціями випуску «Домашня розширена», а також компонентами для ведення бізнесу випуску «Професійна».
Детальніше…

 

 

win ser

Windows Server Standart 2012

Переваги , через які варто купити Microsoft Windows Server 2012 R2
Windows Server , що лежить в основі хмарної ОС Microsoft , дозволяє клієнтам перетворити центр обробки даних за допомогою технічних удосконалень і нових можливостей гібридної хмарної середовища . Все це дає можливість підвищити стійкість до збоїв , спростити управління , скоротити витрати і прискорити процес надання служб для бізнесу.
Детальніше…